Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Шукати
 

 Редактор вмісту

 

​​
​СБУ інформує​

29.03.2017

СБУ попередила державні збитки на майже 30 мільйонів гривень у районі АТО


Співробітники Служби безпеки України попередили завдання збитків державі на майже тридцять 

мільйонів гривень у районі проведення антитерористичної операції.

Департамент капітального будівництва Донецької облдержадміністрації оголосив тендер на зведення адміністративної будівлі у місті Бахмут. 

Переможцем торгів стала комерційна структура, яка запропонувала найбільш фінансово привабливу пропозицію. 

Під час перевірки поданої документації співробітники спецслужби встановили, 

що бізнесмени «забули» вказати у поданій заявці виконання низки інфраструктурних робіт, передбачених умовами тендеру.

СБ України поінформовала керівництво Департаменту капітального будівництва про виявлені порушення. 

За матеріалами Служби тендерний комітетом відхилив пропозицію переможця торгів.

Прес-центр СБУ України - See more at: https://www.ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/3048#sthash.mVmJLxoR.dpuf​
21.03.2017

#СБУ затримала на хабарі у 250 тисяч євро голову однієї з сільрад Київщини

22236.jpg

Голову однієї з сільських рад Бориспільського району Київської області затримала під час отримання хабара 

Служба безпеки України спільно з прокуратурою Києва.


Посадовець вимагав двісті п’ятдесят тисяч євро від представника комерційного підприємства зі сфери 

будівництва та логістики за прийняття позитивного рішення щодо виділення в оренду земельної ділянки площею 4 гектара.


Правоохоронці затримали зловмисника у приміщенні сільської ради після отримання всієї суми хабара.


Тривають невідкладні слідчі дії.
06.03.2017

СБУ викрила багатомільйонну схему розкрадання майна на Південно-західній залізниці​
т.jpg

​​​ Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили у Києві багатомільйонну 
 схему розкрадання майна працівниками Південно-західної залізниці.

 Правоохоронці встановили, що керівники середньої ланки спільно з підлеглими систематично зливали та реалізовували  комерційним структурам паливно-мастильні матеріали, призначені для роботи локомотивів. 

 Щодня зі складів пасажирської станції ділки вивозили майже дві тонни дизельного пального. Щомісячні втрати залізниці, за  висновками профільних експертів, становили один мільйон гривень.

 Оперативники спецслужби затримали сімох працівників залізниці безпосередньо під час відбору палива з локомотивів.
 Пiд час обшукiв у спеціально орендованих ділками для реалізації оборудки складських приміщеннях правоохоронці вилучили  близько чотирьох тонн раніше злитого дизельного пального.

 Наразі відбуваються обшуки в адмiнiстративних будiвлях Південно-західної залізниці та за місцями проживання фігурантів  оборудки.​
 more at: https://www.ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/2874#sthash.Ntj68v7w.dpuf
 

​​

СБУ викрила у Києві механізм нелегальної легалізації іноземців в Україні  


лдо.jpg
 Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили у Києві механізм оформлення підроблених  документіво.jpgдля легалізації нелегальних мігрантів.

 Правоохоронці встановили, що зловмисники налагодили «виготовлення» підроблених державних  документів, печаток та штампів для громадян кількох країн Закавказзя та Близького Сходу, які дозволяли  їм легалізуватися для подальшого переїзду до ЄС.

 Співробітники спецслужби затримали організаторів нелегального бізнесу в Голосіївському районі столиці  при спробі продажу посвідки на постійне проживання в Україні за 2.3 тисячі доларів США. Під час обшуків  за місцем проживання зловмисників та в офісі однієї з туристичних фірм, оперативники спецслужби  вилучили понад п’ятдесят підроблених печаток різних установ, значну кількість фальшивих документів та  бланків.

 Перевіряється причетність до оборудки працівників правоохоронних органів.
 Відкрито кримінальне провадження за ст. 332 Кримінального кодексу України.

 Триває досудове слідство.​​​
Голова СБУ оприлюднив докази втручанн​​я та фінансування Росією дестабілізації ситуації в Україні

 
Голова Служби безпеки України Василь Грицак під час спільного брифінгу з Генеральним прокурором України Юрієм Луценком оприлюднив докази втручання та фінансування Росією​ дестабілізації ситуації в країні. СБ України перехопила розмови офіційного представника т.зв. «Міністерства закордонних справ «ДНР» Костянтина Долгова зі співробітником російських спецслужб Олександром Чуліндіним, який детально інструктує «протеже» щодо організації акцій протесту до річниці Революції гідності. «Ключові настанови росіян традиційні – зробити красиву картинку для пропагандистських сюжетів, посіяти паніку та створити атмосферу недовіри до української влади», ‒ прокоментував запис Василь Грицак. За його словами СБУ зафіксувала численні контакти представника російських спецслужб з громадянами України. «Червоні прапорці для цих людей нами розставлені», ‒ підкреслив Голова Служби.
 
​Під час брифінгу Василь Грицак оприлюднив переговори російських кураторів з групою громадян України, деякі з яких є помічниками народних депутатів та лідерами громадських організацій. Записи доводять фінансування російськими спецслужбами штучних ініціатив федералізації України, створення так званих спеціальних економічних зон, виборності губернаторів та керівників регіональних правоохоронних органів, відновлення економічних зв’язків з Росією та надання російській мові особливого статусу. «Російські куратори хочуть створити враження недієздатності української влади та нав’язати своє бачення державного устрою нашої країни», ‒ вважає він.
 
Проплачені агенти Кремля просувають ці наміри відразу за двома напрямами: на рівні окремих регіонів, через депутатів обласних, місцевих та районних рад, і на загальнодержавному ‒ через Верховну раду України. Вони організовують форуми, круглі столи, конгреси з прийняттям підсумкових звернень до Верховної Ради та Президента України для створення ілюзії масової підтримки ініціатив та здійснення політичного тиску на владу. «Ми нікого не звинувачуємо, але сподіваємося, що громадяни здатні аналізувати ситуацію, зрозуміють звідки, ким і через кого генеруються подібні ідеї», ‒ наголосив Василь Грицак.
 
Генеральний прокурор України підтвердив, що всі записи демонструють з дозволу суду. «Всім, хто побачив себе, пізно знищувати докази. Я раджу їм звернутися до правоохоронців з відповідною заявою та співпрацювати зі слідством», ‒ підкреслив Юрій Луценко.   

Прес-центр СБ України - See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/2788#sthash.QUdFa1Rj.dpuf​